Ксенія Кобрин

Досвідчена Office Head з довгою історією праці в ІТ. 

Професіоналка з розвитку бізнесу зі ступенем бакалавра за спеціальністю Інформаційні технології та менеджмент від Технологічного Університету Карлсруе (Німеччина). Має великий практичний досвід впровадження Agile Transformation в IT-організаціях. Володіє сертифікаціями Certified Scrum Professional, SAFe® 5.0 Program Consultant, ICAgile Authorized Instructor та Kanban Practitioner.

Олеся Проць

Agile CoachSenior Scrum Master у компанії Symphony  SolutionsCertified  SAFe  PO /PM, Scrum Master та SAFe Agilist з понад 10 років досвіду в IT індустрії. 

Андрій Романуха

Agile Coach, Scrum Master у компанії Symphony Solutions, сертифікований SAFe Scrum Master та SAFe Agilist з понад 10 років досвіду у різних галузях бізнесу на керівних посадах.

Орест Дмитрасевич

Орест Дмитрасевич

8+ років досвіду в менеджменті на різних позиціях (Program Manager, Project ManagerScrum MasterAgile Coach). Зараз – PMO Competency Manager в компанії ELEKS, відповідає за розвиток управлінської експертизи та впровадження процесних змін заради покращення якості сервісів компанії. Відмінні лідерські навички (Servant Leadership підхід). Сильна емпатія та вміння пояснювати складні теми на простих прикладах із різноманітного досвіду.