Unconference: Remote Agility

Unconference: Remote Agility

5th anniversary of Agile Space

Цікавишся Agile та Scrum, тоді запрошуємо на Unconference!

13 листопада нам виповнюється п’ять років. І ми дуже хочемо, щоб ви – наші давні та нові друзі, провели цей день разом з нами!

На вас чекає насичений та цікавий день, досвідчені тренери, актуальні теми та дискусії, практичні завдання, багато фану та сюрпризів!

Переваги Unconference

Більше дискусій та комунікації
Більше нетворкінгу
Час лише для корисного

Кому буде цікаво

Всім, хто цікавиться Agile, Scrum, Kanban, Lean та SAFe незалежно від рівня знань та підготовки
Цього разу ми вирішили включити у програму: воркшопи, дискусії та виступи.

Якщо ви ще не знайомі з форматом Open Space – ця інформація буде корисною вам. Наші тренери запропонують перелік тем, над якими учасники працюватимуть в командах, також будь-хто з присутніх може запропонувати свої топіки для обговорення.

Мова спілкування – Українська та Англійська

Що таке Unconference?

Це щось максимально не схоже на класичні конференції.

В єдиному просторі (в нашому випадку zoom), де буде проходити unconference, створюються кілька кімнат, де будуть проходити обговорення.

Темою обговорення може бути, що завгодно: презентація, дискусія, питання яке хвилює, брейншторм чи просто ідея від якої у вас палають очі. Головне, щоб це хоч трохи відносилось до теми Remote Agility.

Як отримати від Unconference максимум користі?

Дотримуйтесь простих правил:
  • Все важливе відбувається тут і зараз.
  • Правило «вільної ноги». Якщо ви вибрали тему обговорення, але вона не дає вам нічого нового, і ви самі ніяк не берете участі в дискусії, не втрачайте часу. Переміщайтеся до іншої дискусії, яка буде корисна вам і якій будете корисні ви.
  • Спікером може стати кожен. Якщо у вас є цікавий досвід, чому б ним не поділитися? Заявіть тему і станьте одним з тих, хто творить ідею на unconference.
image

Багато років ми всі практикували колокейтед команди, стояли у колі на стендапах в офісі, проводили ретроспективи з печеньками. У 2020 році довелося швидко пристосовуватись і перейти у віртуальні реалії. Які практики залишись, що змінилось, які тренди виникли, з чим ми все ще не справляємось, яке майбутнє Agile підходу в умовах нових викликів – все це і стане основними темами і контентом для відкритих дискусій від наших спікерів.

Андрій Романуха

Андрій Романуха

Agile Coach у Symphony Solution

Agile Coach, Scrum Master у компанії Symphony Solutions, сертифікований SAFe Scrum Master та SAFe Agilist з понад 10 років досвіду у різних галузях бізнесу на керівних посадах.

Тема: “Let’s design Agile of 2022 together”

Олеся Проць

Олеся Проць

Head of Lean-Agile Center of Excellence у Symphony Solutions

Agile Coach, Senior Scrum Master у компанії Symphony Solutions, Certified SAFe PO/PM, Scrum Master та SAFe Agilist з понад 10 років досвіду в IT індустрії.

Тема: “Agile estimation: 5 технік, які варто спробувати для віддалених команд”

Юрій Бойчук

Юрій Бойчук

Scrum Master у N-iX

Це той рідкісний випадок коли senior software developer переходить в роль scrum master. Він має широкий досвід з гнучкими методологіями розробки та понад 5 років роботи в SAFe в різних ролях. Зараз Юра покращує процеси та коучить працівників і замовників компанії N-IX.

Тема: “Як приручити драконів’ – продуктивна співпрація з dev team очима колишнього розробника”

Дмитро Ярмак

Дмитро Ярмак

Enterprise Agile Coach, Partner у Agiledrive

Аджайл-коуч, сертифікований консультант. Досвід з клієнтами: SimCorp, Ukrsibbank, OTP Bank, VISA, Національний банк України.

Тема: “Як створювати високоефективні команди команд”

Ксенія Кобрин

Ксенія Кобрин

CHIEF OPERATING OFFICER У SYMPHONY SOLUTIONS

Досвідчена Office Head з довгою історією праці в ІТ. Професіоналка з розвитку бізнесу зі ступенем бакалавра за спеціальністю Інформаційні технології та менеджмент від Технологічного Університету Карлсруе (Німеччина). Має великий практичний досвід впровадження Agile Transformation в IT-організаціях.

Тема: “Leading global virtual teams”

Artur Margonari

Artur Margonari

Agile Coach у Anheuser-Busch InBev

Він працює як Agile Coach, тренер і фасилітатор в InspirationOwl Belgium і має більш ніж 7-річний досвід практики та допомоги організаціям у формуванні Agile, допомагає створювати потужні команди та надавати чудові продукти та послуги.

Тема: “Changing an organizational culture starting with the coffee”

Перейти до панелі інструментів