Agile Dojo #29: How to delegate effectively?

Якщо ти стикався із ситуацією, де тобі постійно приходиться все робити самому, бо краще тебе ніхто не зробить, тоді долучайся до Agile Dojo #29: How to delegate effectively?   

Делегування є ключовим вмінням для тих, хто хоче бути більш продуктивним і швидко просуватися в своїх професійних і особистих цілях. 

Під час тренінгу ви дізнаєтесь: 

  • Переваги делегування (чому потрібно почати делегування)
  • Що заважає вам делегувати (спойлер: це можете бути ви)
  • Які завдання і кому варто делегувати
  • Ключові кроки та рівні делегування 

Як це буде?

Тренінг складатиметься з двох частин: теоретичної та практичної – учасники матимуть змогу застосувати нові знання в реальних ситуаціях. Також, ми поговоримо про роботу з віддаленою командою – як зробити так, щоб її ефективність не поступалася команді в офісі. 

Мова: українська

Що таке Dojo?

Слово Dojo (do – “шлях”, jo – “місце”) має буддистське походження. У японських традиційних бойових мистецтвах “dojo” означає місце для навчання та шлях до самовдосконалення.

Тренери

Орест Дмитрасевич

Орест Дмитрасевич

PROGRAM MANAGER У ELEKS

8+ років досвіду в менеджменті на різних позиціях (Program Manager, Project Manager,  Scrum Master, Agile Coach). Зараз – PMO Competency Manager в компанії ELEKS, відповідає за розвиток управлінської експертизи та впровадження процесних змін заради покращення якості сервісів компанії.