Ми раді поділитися із вами найбільш популярними та корисними інструментами, які стануть у нагоді, як і початківцям, так і досвідченим спеціалістам для будь-якого типу проєкту та навіть для ведення особистих справ. Отже, ось кілька найкращих інструментів управління проектами для компаній усіх розмірів та потреб. 

Jira

Jira — представляє собою рішення для управління agile-проєктами, яке підтримує будь-які agile-методики: scrum, kanban і ваші власні. Тут є все необхідне – agile-дошки, беклоги, дорожні карти, звіти та інтеграції. Можливості можна розширити плагінами.   

💰 Вартість:  платний тариф від 10$ за 10 користувачів в місяць, для початку є безкоштовний пробний період.  

Сайт Jira

Slack

Slack — це зручний месенджер для комунікації в команді. Тут можна створювати тематичні канали для різних питань. Сьогодні це фактично стандарт для корпоративної переписки. Великим плюсом є  максимальна інтеграції з іншими сервісами. Мінімалізм інтерфейсу надає простоту у використанні. Slack можна інтегрувати з Google Drive, Dropbox, GitHub, Trello, Outlook Calendar, Gmail. 

💰 Вартість: безкоштовний тариф для невеликих команд / платний тариф від 8$ за користувача в місяць.  

Сайт Slack

Asana

Asana —  інструмент допомагає ставити завдання, групувати їх в спільні проєкти, організовано спілкуватися в чаті  і прикріпляти файли з Dropbox і Google Drive. Також в Асани є функції календаря, панелі проєктів і особистий to do-лист. На перший погляд доволі складний інтерфейс, хоча цікаві можливості варті того. 

💰 Вартість: безкоштовний тариф для команд до 15осіб/ платний тариф від 11$ за користувача в місяць.  

Сайт Asana

Harvest

Harvest — це інструмент для обліку часу. Завдяки йому можна зрозуміти, скільки годин реально витрачається на весь проєкт та його окремі етапи. Як це працює: ви створюєте перелік завдань, відмічаєте початок / паузу / завершення роботи, а сервіс надає детальну інформацію по прогресу, витрачених робочих годинах та оплаті. Дані можна потім експортувати в Excel. Harvest можна інтегрувати з іншими сервісами, наприклад з Trello. 

💰 Вартість: безкоштовний тариф лише для однієї людини / платний тариф від 10$ за користувача в місяць.  

 Сайт Harvest

Google Sheets

Google Sheets — найбільш поширений інструмент, який також використовують для управління проєктами. Той факт, що він інтегрується з іншими Google Apps наприклад, документи, слайди і форми роблять його гарною альтернативою для управління проєктами. Шаблони для управління проєктами зроблять вашу роботу простішою і швидшою.  

💰 Вартість: безкоштовний тариф 

Сайт Google Sheets

Trello

Trello — це доволі інший і мінімалістичний інструмент для  управління проєктами. Він не має жодної з переважних особливостей, які потребують глибокого вивчення та дослідження. Трелло взяв концепцію дошки Kanban та гарно реалізував це на ринку. Ідея проста: завдання створюються в картках, які складені на одній із багатьох створених вами дошок.  

💰 Вартість: безкоштовний тариф 

Сайт Trello

Може здатись, що різні сервіси забирають час і створюють довжелезні процеси узгодження та комунікації. Але насправді вони не заважають, а навпаки допомагають зосередитись, розставити пріорітети та більш ефективно виконувати роботу.  

Такі інструменти допоможуть вам не тільки ефективно працювати, а й досягати гармонії та балансу у всіх сферах життя. Звісно, якщо правильно ними користуватись.